World Template

Prezenty firmowe - jaki prezent dla szefa?

Prezent dla szefa to poważna sprawa. Jaki prezent wybrać, aby nie był banalny (komunikat jest jasny- pracownicy nie postarali się), a z drugiej strony, nie sprawić wrażenia osoby spoufalającej się? Same kwiaty i czekoladki mogą nie wystarczyć, zwłaszcza dla szefa, który szczególnie zwraca uwagę na takie drobne gesty.

Bez względu na okazję- urodziny prezesa, Mikołajki czy rocznicę istnienia firmy, przez podarunek ma przemawiać respekt i docenienie dla szefa. Prezent podświadomie sugeruje naszemu przełożonemu, jakie jest nasze zdanie o nim, a także wyraża nasz charakter i pokazuje, jakimi jesteśmy pracownikami i ludźmi. Dlatego też prezent dla prezesa powinien być szczególnie przemyślany. Pokażmy mu, że jesteśmy kreatywni i włożyliśmy serce w przygotowanie upominku. Nawet, jeśli nie przepadasz za swoim przełożonym, to pamiętaj, że mimo wszystko jest Twoim szefem. Nie powinieneś pozwolić mu odczuć swojej niechęci do niego, szczególnie w tym wyjątkowy dniu dla niego lub jego firmy.

Poszukaj inspiracji na prezent dla szefa na ....

Udany prezent dla prezesa czyli jaki?

prezenty dla szefa
źródło: .....

Przede wszystkim kieruj się trzema głównymi zasadami przy wyborze prezentu dla prezesa. Po pierwsze, nie powinien on być zbyt intymny i poufały. Nawet, jeśli mamy bardzo dobre relacje z szefem, kupiony prezent powinien być w granicach zdrowego rozsądku i dobrego smaku. Prezent nie powinien stawiać osoby obdarowywanej w dwuznacznej i krępującej sytuacji. Po drugie, prezent nie musi być bardzo drogi, jednakże powinien przedstawiać konkretną wartość. Nie chodzi o wydawanie dużych sum na prezent, ale o to, by sięgać o prezenty z wyższej półki. Przykładowo, jeśli wiesz, że Twój prezes jest koneserem dobrych kaw, nie kupuj mu tej z sieciówki. Szef od razu się pozna, co pozostawi po sobie niemiłe wrażenie. Zadaj sobie trochę trudu i udaj się do wyspecjalizowanego sklepu sprzedającego najlepszej jakości kawy. Trzecia i ostatnia zasada, której trzeba się trzymać, to wręczenie praktycznego i solidnie wykonanego prezentu. Powinien on służyć prezesowi na długie lata. Dlatego też zawsze sprawdzaj z jakiego materiału jest wykonany produkt, który masz zamiar podarować.

Zawsze bierz pod uwagę zainteresowania prezesa i nimi kieruj się podczas wyboru upominku. Obrazy, gadżety takie jak metalowe kostki do lodu do whisky, vouchery na wyjście do teatru, opery lub musical, eleganckie pióra i przyborniki, można wymieniać tego wiele. Wystarczy odrobina kreatywności i prezent jest gotowy!

Wręczając odpowiedni prezent można zyskać bardzo wiele w oczach szefa. Wykorzystaj tę okazję i zaprezentuj się z jak najlepszej strony.

Więcej informacji o prezentach i kartach podarunkowych znajdziesz w serwisie ....